Pracovník/pracovnice controllingu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zaměřuje na komponenty do domácích spotřebičů, hledáme pro finanční oddělení Pracovníka/pracovnici controllingu s perspektivou vedoucí/ho oddělení financí a účetnictví - controllingu.

Co bude Vašim úkolem

  • Budete sparingpartnerem našeho nejvyššího vedení závodu a centrály v Německu. Za tímto účelem budete v úzké spolupráci s odbornými útvary analyzovat situaci v oblasti hospodářských výsledků, nákladových faktorů a provozních dopadů a definovat opatření k dosažení cílů.
  • Budete připravovat měsíční výkazy, rozpočty a prognózy pro závod a úzce přitom spolupracovat s korporátním controllingem v Německu.
  • Budete připravovat roční účetní závěrky pro závod, přičemž budete úzce spolupracovat s daňovými poradci a auditory a vše koordinovat s Corporate Finance v Německu.
  • Budete identifikovat optimalizace procesů a zlepšovat nákladové a výkonnostní struktury v úzké spolupráci s jednotlivými odděleními.
  • Budete provádět ad hoc analýzy pro vedení společnosti a pro různé divize.
  • Budete připravovat výpočty ekonomické efektivnosti se zaměřením na náklady, investice, pracovní kapitál a cashflow.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Máte úspěšně ukončené ekonomické vzdělání se zaměřením na controlling/účetnictví, resp. vysokoškolské vzdělání s titulem inženýr ekonomie – či srovnatelné vzdělání.
  • Máte alespoň 3 roky profesních zkušeností v oblasti financí/controllingu v mezinárodně působící průmyslové společnosti.
  • Máte sebevědomé vystupování, silné komunikační dovednosti, nadšení, přesvědčivost, jakož i podnikatelské myšlení.
  • Máte vysoký smysl pro odpovědnost a praktické myšlení.
  • Jste schopni pracovat pod tlakem a myslet analyticky.
  • Máte vysokou úroveň schopností týmové práce.
  • Sebevědomě komunikujete v angličtině popř. i němčině.

Nabídka:

  • Možnost karierního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost občasného Home office
  • 13. mzda
  • Každoroční růst mzdy
  • 65 000 - 100 000 Kč
  • Místo pracoviště: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
13. plat
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4542131  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc