Obchodník B2B - prodej datových analýz

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu vyvíjející jednu z nejúspěšnějších českých mobilních aplikací s mezinárodní působností, hledáme vhodné kandidáty, kteří budou umět vyhledávat obchodní příležitosti v oblasti B2B pro prodej datových analýz spotřebitelského chování generovaných aplikací Kalorické Tabulky.

Náplň práce:

  • Analýza trhu a příprava perspektivních klientů - výrobců a prodejců potravin
  • Oslovení potenciálních zákazníků přímo (telefonicky nebo face to face) přínos služby pro klienta, vytvoření nabídky
  • Podepsat smlouvu a monitorovat průběh
  • Spuštění služby, feedback od zákazníka po spuštění
  • Upsell, cross sell
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti datových analýz, nadprůměrná znalost Excelu, znalost
    SQL dotazů výhodou
  • Obchodní dovednosti v segmentu B2B, ideálně srdcem obchodník/ce a rozumem analytik/-čka
  • Praxi na obdobné pozici 3–5 let

Nabízíme:

  • Partu fajn lidí
  • Práci ve firmě bez středního managementu
  • Práci pro aplikaci, která pomohla stovkám tisíc lidí zlepšit zdraví a životní styl
  • Vývoj v technologiích dnešní doby ve stabilní a ryze české firmě
  • Práci bez nesmyslné byrokracie a schvalovacích procesů
  • Otevřené dveře k osobnímu rozvoji i kariérnímu růstu
  • Work-life balance, rozvoj osobnosti po odborné stránce, parkování v areálu firmy, která se nachází ve středu města, společné firemní akce pro tebe budou vítaným zpestřením
  • Možnost spolupráce na HPP i na zkrácený úvazek, případně na IČO
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Kafeterie
  • Mobil, notebook
  • Místo pracoviště: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na dopravu
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.