Dispečer servisu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Vsetín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, česko-švýcarskou společnost působící na trhu výroby dřevoobráběcích strojů již více než 27 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dispečer servisu.

Náplň práce:

  • Organizace servisních výjezdů
  • Telefonická a písemná komunikace se zákazníky v AJ nebo NJ
  • Nabídky servisu a náhradních dílů
  • Zajišťování a distribuce náhradních dílů
  • Technická podpora servisu
  • Zpracovávání servisních požadavků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojního nebo elektrotechnického směru
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B
  • Technické myšlení
  • Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí česko-švýcarské společnosti s 27letou tradicí
  • Perspektivní práci v přátelském kolektivu
  • Motivující platové podmínky
  • Práce pouze na ranní směny
  • Závodní stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kvalitní sociální zázemí
  • Místo výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4543995  Datum zveřejnění: 22.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc