Reagujte bez životopisu

IT Specialista/ka – Second and Third Level Support

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou společnost zabývající se poskytováním finančních služeb zákazníkům a prodejcům vozidel značky Toyota a Lexus, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Specialista.

Hledáme novou posilu do IT týmu, který bude mít na starost podporu firemních provozních aplikací a bude zajišťovat jejich bezproblémový chod. Zároveň bude komunikovat s běžnými uživateli o technických detailech, s dodavateli a kolegy v rámci IT týmu.

Není nutné vše znát, důležité je být připraven/a a mít chuť se nadále učit a vzdělávat.

Očekáváme:

Aplikační support – technické znalosti:

  • Mírně pokročilé znalosti webových technologií (HTML, JSON, HTTP protokol, SSL, obecná architektura webové aplikace)
  • Porozumění a interpretace XML dat v aplikovaném použití v TFS datové struktuře
  • Základní znalost SQL jazyka a jeho implementace v MS SQL serveru
  • Základní porozumění .NET based webových aplikací
  • Základní porozumění autentifikace a autorizace (SSO, OAUTH)
  • Základní znalost web services (SOAP vs. REST)
  • Základní teoretická znalost AWS cloud technologií (AWS load-balancer, S3, workspaces, RDS)

Přehled a znalosti v oblasti administrace vítán:

  • Znalost Active Directory (AD) a zkušenosti s nástroji AD DS (zejména users/computers a group policy)
  • Základní znalost SCCM managementu a praktického ovládání konzole
  • Základní znalost .NET frameworku
  • Znalost správy MS SQL serveru a HA technologie
  • Management a konfigurace IIS
  • Základní zkušenosti s powershell scriptováním

Všeobecné IT znalosti:

  • Znalost networkingu a jejího aplikovaného použití s WIN infrastrukturou
  • Základní přehled a znalosti v oblasti HW
  • Windows desktop troubleshooting
  • MS Office 365
  • Porozumění technické dokumentaci
  • IT security principy

Nabízíme:

  • Zázemí silné, stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce v malém IT týmu (3 kolegové v ČR, 2 na Slovensku)
  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Pomoc při zapracování od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Vzdělávání podporované společností (odborná školení, kurzy anglického jazyka)
  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, multisport či flexipass karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Služební notebook a telefon
  • Zaměstnanecký program na vozidla
  • Pracovní doba: pondělí až čtvrtek 8:00 – 17:00, pátek 8:00 – 14:30h (po zapracování možnost individuální domluvy)
  • Firemní akce
  • Moderní kanceláře: Praha 5 – Stodůlky (bezproblémové parkování)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4546166  Datum zveřejnění: 27.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc