Reagujte bez životopisu

Technik / konstruktér hydraulických systémů - Praha, Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, distributora hydrauliky, pneumatiky a těsnících prvků, hledáme pro pobočky v Brně a Praze novou kolegyni, či kolegu na pozici TECHNIK SPECIALISTA / KONSTRUKTÉR HYDRAULICKÝCH SYSTÉMŮ.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Návrh, vývoj a projektování hydraulických systémů
  • Tvorba výkresové a technické dokumentace
  • Jednání se zákazníky a tvorba nabídek
  • Jednání s dodavateli
  • Řízení a realizace projektů ve spolupráci s výrobním oddělením
  • Nabízíme velice pestrou práci na zakázkách, nejedná se o sériovou výrobu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • VŠ vzdělání v oboru strojní, ŘP sk. B
  • Znalosti projektování a konstrukce hydraulických systémů
  • Samostatnost při řešení technických problémů
  • Schopnost aplikace a dodržování obecných firemních standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic
  • Schopnost komunikovat a spolupracovat s kolegy, zákazníky a dodavateli při řešení technických problémů
  • Orientace na výkon a kvalitu práce
  • Znalost práce s PC, projektování v systému CAD
  • Ochota cestovat
  • Výhodou dobrá znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí úspěšné české společnosti s rodinnou atmosférou
  • Dynamické pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
  • Profesní růst, školení
  • Příspěvek na stravování (stravenková platební karta)
  • Příspěvek na dovolenou
  • Další příspěvky ze sociálního fondu společnosti
  • Zaměstnanecké akce
  • Firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Praha, Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4546540  Datum zveřejnění: 27.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc