Reagujte bez životopisu

Sales Analyst

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vršovice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední mezinárodní společnost, která nabízí značkové prostředky a systémy pro úklid, jakož i produkty pro péči o prádlo, hledáme kandidáty na pozici Sales Analyst.

Náplň práce:

  • Správa a vývoj prodejních a finančních analytických nástrojů (MS access, Excel)
  • Příprava analýz a reportů pro ostatní oddělení a mateřskou společnost
  • Správa cen, zákazníků a logistických dat v SAP
  • TBM (trade budget management) – správa a kontrola smluvních podmínek zákazníků
  • Podílení se na tvorbě měsíční závěrky
  • IT koordinátor – přesměrovávání IT požadavků na korporátní či externí podporu

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Pokročilou znalost MS Excel (MS Access je výhodou)
  • Znalost angličtiny na úrovni B1 - slovem a písmem na komunikativní úrovni
  • Analytické a logické myšlení, schopnost řešit komplexnější problémy (nevzdávat se)
  • Proaktivní přístup, schopnost interpretace dat
  • Cit pro detail, pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

  • Možnost práce na částečný úvazek (minimálně však 4h denně)
  • Školení a osobní rozvoj – možnost velmi rychle a důkladně poznat procesy ve všech odděleních firmy působící na retailovém trhu s obratem přes 300M
  • Možnost naučit se pracovat v analytických nástrojích jako profík
  • Prostor pro osobní invenci a implementaci nových nápadů v controllingové oblasti
  • Nástupní mzda podle předchozích pracovních zkušeností
  • Zajímavé benefity - stravenkový paušál, doplatek za nemocenskou, 27 dní dovolené, MultiSport karta, pružná pracovní doba, a další
  • Místo výkonu práce: Praha - Vršovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená více než 5 týdnů
Stravenky/příspěvek na stravování
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4572152  Datum zveřejnění: 4.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc