Reagujte bez životopisu

Analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který pracuje na významných projektech v oblasti elektronizace státní správy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytika pro analýzy klientských a produktových potřeb.

Máte dobré analytické myšlení?
Dokážete se i ve složitém problému zorientovat, přesně jej definovat a dekomponovat jej na jednoduché dílčí části?

Náplň práce:

  • Business analýza klientských a produktových požadavků
  • Návrh řešení a dokumentace návrhu pro zákazníka i vývojový tým
  • Modelování a dokumentace pomocí analytických nástrojů a metodik
  • Spolupráce s projektovými a produktovými manažery i vývojovým týmem
  • Komunikace s klienty

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenost na analytické pozici
  • Znalost analytického modelování
  • Dobré komunikační schopnosti na úrovni formulování věcné problematiky
  • Schopnost přesně definovat požadavky a řešení
  • Týmovou spolupráci
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Výhodou je znalost UML, BPMN, Archimate
  • Výhodou je znalost problematiky elektronizace státní správy

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Motivující mzdové ohodnocení s bonusy
  • Firemní benefity jako je příspěvek na stravování, firemní akce, teambuildingy, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, dovolená navíc, home office, sick days
  • Přátelské neformální prostředí
  • Práce pro významné klienty
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4574481  Datum zveřejnění: 9.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.