Reagujte bez životopisu

Marketingový specialista - koordinátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, která je poskytovatelem finančních služeb, zejména operativního leasingu, hledá samostatného zkušeného Marketingového specialistu – koordinátora, který pomůže vytvořit směr a strategii marketingu.

Budete mít na starost:

  • Koordinace marketingových aktivit společnosti
  • Tvorba marketingového plánu
  • Spolupráce s externími marketingovými agenturami
  • Organizace zákaznických a firemních eventů
  • Péče o klientské databáze k marketingových kampaní a smart e-mailungu
  • Příprava a zajištění firemních standardů u marketingových materiálů

Co se od Vás očekává:

  • Praxi v marketingu minimálně 2 roky
  • Znalost online marketingové komunikace a správy sociálních síti
  • Znalost práce na PC (MS Office a grafických programů)
  • Organizační schopnosti, pečlivost a spolehlivost
  • Výborná čeština, komunikace v AJ výhodou
  • Pozitivní a proaktivní přístup

Co firma nabízí:

  • Platové rozpětí: 35 000 – 60 000 Kč (fixní plat + odměny)
  • Firemní telefon
  • Výrazné slevy na operativní leasing
  • Multisport karta
  • Přátelský a vstřícný kolektiv
  • Práci v zajímavém a perspektivním oboru
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Praha 7

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.