Reagujte bez životopisu

Projektant liniových staveb (vhodné i pro absolventy)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Líšeň, Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste projektant/ka s praxí v oblasti telekomunikací nebo absolvent/ka a baví vás projektování?

Chcete pracovat pro stabilní českou společnost s dlouholetou tradicí?

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá oborem telekomunikačních sítí na území ČR, kde poskytuje ucelená řešení od zpracování projektu, přes jeho realizaci až po následný servis, hledáme Projektanty/ky liniových staveb.

Vaší náplní práce bude:

  • Zpracování projektové dokumentace v oblasti telekomunikací
  • Příprava podkladů pro projednání projektů
  • Komunikace s investory staveb, orgány státní správy a s vlastníky nemovitostí
  • Práce s katastrem nemovitostí a mapovými podklady

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Uživatelskou znalost práce s PC a Microsoft Office
  • Technické myšlení
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Samostatnost a spolehlivost při práci
  • Schopnost efektivní organizace práce a času
  • Výhodou je znalost programu AutoCad
  • Výhodou je ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • Kvalitní zaučení a podpora hned od startu
  • Platové rozmezí: 29 000 - 35 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dovolenou
  • Firemní telefon a notebook
  • Multisport karta
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Přátelský kolektiv a společné firemní akce
  • Klimatizované kanceláře s kávovarem
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno – Líšeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
13. plat
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4578886  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 EUR/měsíc