Reagujte bez životopisu

Produktový specialista/Předváděcí technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Malešice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost, která je jednou z největších společností v oboru čisticí, komunální a techniky pro údržbu zeleně, hledáme kandidáty či kandidátky na pozici Produktový specialista/Předváděcí technik.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zajištění prodeje svěřené skupiny techniky významného zahraničního výrobce (po zaškolení)
  • forma prodeje prostřednictvím výběrových řízení (koncoví zákazníci jsou převážně města, obce)
  • zajištění technické a obchodní podpory pro kolegy obchodníky a dealerskou síť
  • účast a organizace výstav na předváděcích akcích
  • zajištění předvádění strojů
  • marketingová podpora prodeje
  • není nezbytná každodenní přítomnost v sídle společnosti v Praze

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou – nejlépe technického směru
  • ŘP skupiny B (skupina B+E výhodou) – předpoklad častějšího cestování
  • chuť se učit nové věci (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • samostatnost, kreativitu a spolehlivost
  • cílevědomost, organizační schopnosti
  • reprezentativní chování a vystupování
  • uživatelská znalost PC (MS Office, internet…)
  • alespoň základní úroveň AJ

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou pracovní činnost, práci na HPP
  • motivující mzdové podmínky (fix + bonusový systém)
  • 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, stravenkový paušál
  • slevu na firemní výrobky a služby
  • firemní akce a další zaměstnanecké výhody
  • budete součástí zkušeného obchodního týmu
  • moderní zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
  • získání cenných znalostí a zkušeností na školeních ve výrobních provozech v zahraničí
  • nástup možný dle dohody ihned
  • dobrou dopravní dostupnost - 7 min. od konečné stanice metra A – Depo Hostivař a časté cestování ve svěřeném regionu v ČR
  • místo pracoviště: Praha 10 – Malešice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Notebook
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4578887  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc