Reagujte bez životopisu

Projektový inženýr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 6 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost pohybující se v oblasti energetiky již řadu let, hledáme Projektového inženýra.

Vaší náplní práce bude:

  • Zpracovávat a řídit technickou část realizace projektu
  • Odpovídat za technické části smluv se zákazníky a subdodavateli
  • Zpracovávat projektovou dokumentaci
  • Spolupracovat s projekčními organizacemi, kontrolovat vypracované dokumentace a optimalizace
  • Vést technická jednání se subdodavateli a hlídat průběh realizační fáze
  • Účastnit se obchodně technických jednání

Co k této práci potřebujete:

  • VŠ vzdělání strojní, min. 3 roky praxe v oboru investičního strojírenství nebo těžké vzduchotechniky
  • AJ min. na úrovni B1, na komunikativní úrovní pro jednání s dodavateli
  • Schopnost řídit projektový tým a samostatně se rozhodovat
  • Cílevědomost a vytrvalost
  • Schopnost číst a případně i tvořit technickou dokumentaci
  • Výhodou autorizace ČKAIT

Můžeme Vám nabídnout:

  • Platové ohodnocení 60- 70 000 Kč + roční a projektové odměny
  • Pružnou pracovní dobu – vlastní organizace času i náplně práce
  • Firemní notebook + telefon s tarifem
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Práci na HPP s možností nástupu ihned
  • Možnost seberozvoje (odborné školení, jazykové kurzy)
  • Kancelářské zázemí v Brně a dalších městech ČR
  • Působnost: celá ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Notebook

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.