Reagujte bez životopisu

Asistent/tka prodeje - Back office

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Horní Počernice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní a dynamickou firmu zabývající se výrobou zajímavých elektronických zařízení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Asistent/ka prodeje - Back office.

Náplň práce:

  • Obchodní podpora pro stávající i nové zákazníky (telefon, email)
  • Příprava kalkulací obchodních nabídek pro schválení
  • Zpracování poptávek, nabídek a další obchodní dokumentace
  • Podpora obchodního oddělení - fakturace, objednávky
  • Agenda asistenta/ky jednatele

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • Komunikativnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost.
  • Znalost anglického jazyka (B1-B2)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Dobrá znalost MS Office/LibreOffice – Word, Excel
  • Praxi z výrobní firmy (výhodou)

Nabízíme:

  • Práci na plný nebo 3/4 úvazek
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Různorodou, zajímavou a samostatnou práci
  • Finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků
  • Zajímavé pracovní zkušenosti v mezinárodní spolupráci (možnost využívat anglický jazyk)
  • Řadu zaměstnaneckých výhod
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo práce: Praha 9 Horní Počernice, 1 stanice od Metra B - Černý Most

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4583646  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.