Reagujte bez životopisu

Nákupčí / Zásobovač

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého obsahu na klíč, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí / Zásobovač

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za nákup stavebního materiálů
  • Vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání s dodavateli, uzavírání smluv, potvrzování termínů dodávek
  • Budování a rozvoj vztahů s dodavateli a aktualizace jejich seznamu
  • Příprava a realizace výběrových řízení
  • Zodpovědnost za dodržování termínů dodání dodavatelů
  • Řešení reklamací v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • Hledání možností úspor a optimalizace nákupních procesů
  • Administrativní práce související s nákupem zboží

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, stavebního směru výhodou
  • Zkušenosti v oblasti nákupu (ve stavební společnosti)
  • Silné komunikační schopnosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Proaktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností – 80 000 – 100 000 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnání na HPP/IČO
  • Stravenkový paušál/občerstvení na pracovišti/příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon / notebook/ auto – i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce, vzdělávácí kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy/prémie
  • Lokalita: Kosmonosy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.