Reagujte bez životopisu

Seřizovač svařoven/Zástupce vedoucího směny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, středně velký rodinný podnik, který se specializuje na zpracování plastu vstřikováním a na výrobu vysoce kvalitních komplexních produktů a systémů, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Seřizovač svařoven/Zástupce vedoucího směny.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu výroby - dohled a kontrola řádného způsobu práce všech svařovacích a zvláštních zařízení
  • Změna variant/přestavby:

- organizování stanovených přestaveb strojů a zařízení
- kontrola náběhu strojů a zařízení
- posouzení kvality dílů, udělení předběžných uvolnění v případě potřeby
- optimalizace procesu v případě nutnosti

  • Organizace a příp. podpora provádění jednoduchých oprav, údržbářské práce
  • Zajištění dodržování bezpečnosti na pracovišti
  • Zajištění nutného toku informací při převzetí a předání směny

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • Praxi na podobné pozici
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Spolehlivost, disciplína, týmové schopnosti
  • Práce na 3 směny

Nabízíme:

  • Práci v příjemném, klidném prostředí středně velké rodinné firmy
  • Měsíční prémie
  • Příplatek za 100% docházku
  • Roční prémie
  • Stravenkový paušál, možnost závodního stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Různé společné akce: vánoční večírek, rodinné dny...
  • Nástup možný ihned či dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Písek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.