Reagujte bez životopisu

Kuchař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ruzyně, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby pozemního odbavování letadel, nákladu, cestování a letového cateringu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Kuchaře.

Jaká práce by Vás u nás čekala:

  • práce kuchaře teplé kuchyně s možností získání zkušeností
  • z mezinárodní gastronomie
  • příprava pokrmů dle platných kalkulací a zajištění jejich následného chlazení
  • dodržování technologických a hygienických předpisů

Očekáváme:

  • vyučení v oboru kuchař/ka či jiném příbuzném oboru
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký/dlouhý týden – 12 hodinové směny)
  • zdravotní průkaz v potravinářství
  • bezúhonnost
  • samostatnost a zodpovědnost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v atraktivním prostředí Letiště Václava Havla
  • získání cenných profesních zkušeností z oblasti leteckého cateringu a mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nástup dle domluvy
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • práci v přátelském kolektivu
  • stravenkový paušál v maximální výši stanovené zákonem
  • využívání systému cafeterie
  • po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • samozřejmostí je zaučení, kdy Vám věnujeme dostatek času vše nové vstřebat a naučit se vše potřebné
  • práci ve společnosti, která klade maximální důraz na bezpečnost
  • místo výkonu práce: Praha 6 - Ruzyně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.