Reagujte bez životopisu

Obsluha kantýny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má několik firemních kantýn s vysokým standardem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obsluha kantýny.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu kantýny
  • Práce s pokladním systémem, hotovost, platební karty
  • Příprava studeného bufetu na snídaně
  • Doplňování teplého a studeného bufetu v době výdeje obědů
  • Sepisování objednávek doplňkového prodeje
  • Doplňování zboží, kontrola expirací

Požadujeme:

  • Praxi v oboru
  • Zodpovědnost při práci s pokladnou a penězi
  • Potravinářský průkaz
  • Trestní bezúhonnost
  • Schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Pro zákaznický přístup

Nabízíme:

  • Práci na HPP, DPP, DPČ
  • Pracovní dobu pondělí-pátek 6:30-15:00 hodin (10-18 hodin), případně individuálně dle domluvy, flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Praha Brumlovka

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Stravenky/příspěvek na stravování
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4587340  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.