Reagujte bez životopisu

Solution architekt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nové Město, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury, hledáme vhodného kandidáta do týmu IT architektury na pozici Solution architekt.

Pracovní náplň:

  • sledování a aplikování technologických trendů a inovací
  • podílení se na tvorbě principů a standardů
  • vizualizace technických návrhů a jejich prezentace
  • sdílení informací napříč týmem
  • identifikování potřeb společnosti a jejich strukturovaný záznam
  • navazování vztahu s interním zákazníkem
  • společná tvorba a prosazování cílové architektury

Požadujeme:

  • minimálně SŠ s maturitou
  • základní znalost produktů Microsoft (Azure, Power Platform, Sharepoint a další)
  • samostatnost
  • trpělivost
  • empatie
  • schopnost mluvit s byznysem i IT

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • zvýšený nárok dovolené
  • práci v nových kancelářích v centru Prahy dobře dostupnou MHD, vlakem, autobusem
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • kartu Edenred
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.
  • nástup možný ihned, případně dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená více než 5 týdnů
Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4589196  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc