Reagujte bez životopisu

Revizní technik elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Nymburk
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní výrobní firmu, působící na trhu již přes 30 let, hledáme vhodného kolegyni/kolegu na pozici Revizní technik elektro.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • Zapojování elektrorozvaděčů
  • Montáž elektrických přístrojů
  • Montáž elektrických zapojení chladicího zařízení
  • Výstupní kontrola zapojení elektrického rozvaděče a elektrických rozvodů
  • Revize elektrického zařízení v rozsahu E2A: Zařízení s napětím do 1 kV střídavého nebo 1,5 kV stejnosměrného, včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu

Hlavní požadavky:

  • Platné osvědčení k provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení v rozsahu E2A
  • Zručnost a učenlivost
  • Dobrá pracovní morálka

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 7:30 do 16:00
  • Zajímavé platové ohodnocení 37 000 – 55 000 Kč dle praxe
  • Práce v čistém prostředí
  • Závodní stravování s příspěvkem firmy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Příspěvek na dopravu

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4589257  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc