Reagujte bez životopisu

Pracovník do výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kamenice, Praha - východ - Kamenice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou výrobní firmu s téměř 200 letou tradicí v kovárenství a zároveň s nejmodernějšími výrobními procesy a vysokou mírou automatizace, hledáme kandidáty na pozici Pracovník do výroby.

Hledáte stabilní práci s jistotou příjmu? Nevadí Vám pracovat na směny? Do naší společnosti přijmeme spolehlivé a flexibilní zaměstnance, manuálně zručné a ochotné pracovat ve směnném a nepřetržitém provozu. Nemusíte mít žádnou praxi, vše Vás rádi naučíme. Aktuálně máme volné pozice skladník výrobního materiálu, obsluha paketovacího lisu, kovář, brusič, kalič, mořič, kontrolor, řidič VZV a údržbář strojního zařízení.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních či obslužních strojů a zařízení dle konkrétní pracovní pozice

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost
  • Odpovědnost a důslednost
  • Ochotu pracovat na směny
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení 35 – 55 000 Kč + příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Měsíční bonusy a odměny
  • Závodní dotované stravování (na výběr z 5 jídel denně)
  • Možnost ubytování v areálu závodu
  • Kantýnu, posilovnu a bankomat v areálu společnosti
  • Kvalitní zaučení, možnost karierního růstu
  • Dotovaný svoz (Benešov, Bukovany, Týnec n/S., Chrást n/S., Krhanice)
  • Nejmodernější technologie na pracovišti
  • Stabilitu v české společnosti s 200letou historií
  • Fajn kolektiv a nádherné prostředí společnosti
  • Místo výkonu práce: Kamenice, Praha-východ (zajišťujeme svozovou dopravu z Benešova)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování/příspěvek na ubytování
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.