Reagujte bez životopisu

Operátor - obsluha plnícího stroje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kyje, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, potravinářskou společnost, která je největším producentem trvanlivého mléka u nás, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor - obsluha plnícího stroje.

Vaší pracovní náplní bude:

  • Obsluha plnících strojů na výrobu trvanlivého (UHT) mléka
  • Základní seřízení strojů a preventivní údržba
  • Dodržování postupů ve výrobě
  • Kontrola výrobního zařízení
  • Podíl na vedení výrobních provozních záznamů
  • Sanitace

Co od Vás očekáváme:

  • SOU zakončené min. výučním listem
  • Základní technické dovednosti a znalost PC
  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Praxi na podobné pozici vítáme
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu v rámci stanoveného rozpisu směn (všední dny, soboty, neděle, svátky; ranní, odpolední, noční směny)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • Náborový příspěvek 25 000 Kč
  • Finanční ohodnocení v rozmezí 28 – 39 000 Kč
  • Možnost být součástí týmu silné výrobní značky na trhu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vánoční odměnu v podobě 13. platu
  • Příspěvek na stravování, nápoje na pracovišti zdarma
  • Zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Pravidelná školení a další hrazené odborné vzdělávání
  • Moderní a čisté výrobní prostředí provozu, zázemí a kanceláří
  • Příjemnou závodní kantýnu
  • Výhodný nákup vlastních výrobků
  • Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
  • Hlídané parkování zdarma v areálu
  • Kvalitní profesní ochranné a pracovní pomůcky zdarma
  • Možnost zajištění ubytování s příspěvkem
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Kyje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.