Reagujte bez životopisu

Mechanik/elektrotechnik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kyje, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, potravinářskou společnost, která je největším producentem trvanlivého mléka u nás, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik/elektrotechnik.

Náplň práce:

  • Opravy (elektro) strojů a zařízení (plnící linky na výrobu trvanlivého mléka)
  • Preventivní běžná údržba strojů a zařízení
  • Diagnostika poruch a jejich řešení
  • Předvídání a odhalování zdrojů problémů

Co od Vás očekáváme:

  • Výuční list nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Vyhlášku č.50/1978 Sb. min. §6 výhodou
  • Praxe vítána
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu v rámci stanoveného harmonogramu směn: ranní – odpolední – noční, vč. sobot, nedělí a svátků

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • Finanční ohodnocení v rozmezí 30 – 45 000 Kč/měsíc dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vánoční odměnu v podobě 13. platu
  • Příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti zdarma
  • Zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Pravidelná školení a další hrazené odborné vzdělávání
  • Moderní a čisté prostředí provozu, zázemí a kanceláří
  • Příjemnou závodní kantýnu
  • Výhodný nákup vlastních výrobků
  • Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
  • Hlídané parkování zdarma v areálu pracoviště
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Kyje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4590243  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc