Reagujte bez životopisu

Administrativní pracovník - logistika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která dodává testy a analytické přístroje k detekci potravin, zastupuje významné světové výrobce krmiv a krmných surovin, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Administrativní pracovník – logistika.

Náplň práce:

  • komunikace s mateřskou společnosti v angličtině
  • kontakt se zákazníky – příjem a zpracování objednávek, fakturace, kontrola úhrad
  • kontakt s dodavateli – zadávání objednávek, vyřizování reklamací
  • logistika – jednání s dopravci, objednávky dopravy
  • kontrola skladu – monitoring stavu zásob, inventura
  • příprava dokladů pro účetnictví

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • velmi dobrou znalost angličtiny (komunikační jazyk společnosti)
  • aktivní znalost práce s PC podmínkou – MS Office
  • zkušenosti v oblasti administrativy a logistiky výhodou

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí
  • časté využití znalosti angličtiny
  • zázemí u spolehlivého zaměstnavatele s více než třicetiletou tradicí
  • firemní benefity
  • nástup dle dohody
  • Místo pracoviště: Praha 5 – Nové Butovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4590407  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.