Reagujte bez životopisu

Asistent/ka právního týmu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nové Město, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prestižní advokátní kancelář, hledáme zajímavé kandidáty/-tky na pozici Asistent/ka právního týmu.

Náplň práce:

  • administrativní podpora týmu právníků (cca 5-7 právníků v týmu; podpora v organizování schůzek s významnými klienty a obchodními partnery kanceláře, zajišťování služebních cest, letenek, ubytování, vyúčtování služebních cest aj.)
  • finální úprava dokumentů, aby byly správně naformátovány a dokument odcházel ve firemním stylu a kvalitě
  • další administrativní úkony – příprava dokumentů, vedení spisů, skeny, kopie, tisky, příprava dokumentů k podpisu, komunikace s notáři a bankami, apod.
  • práce s interními systémy (CRM, Helios, DMS, SingleCase aj.)

Očekáváme:

  • velmi dobrou znalost práce na PC (zejména Word – formátování textu, nastavení číslování, Excel – základní funkce)
  • znalost anglického jazyka (pro základní orientaci v psaném textu, psaní krátkých emailů, vyřizování telefonických vzkazů apod.)
  • praxi na obdobné pozici vítána
  • komunikativnost a schopnost práce v týmu
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • schopnost práce i v časovém tlaku
  • pečlivost, diskrétnost, flexibilitu a loajalitu

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní příležitost v přátelském kolektivu trvale rostoucí společnosti
  • práce na HPP
  • zodpovědné pracovní úkoly spojené s podporou špičkového právního týmu
  • pomoc při úvodním zaškolení a další interní školení
  • finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • firemní benefity - 3 sickdays, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, plně hrazená Multisport karta, ovocné středy v kancelářích, slevové karty, portál uLékaře, psychologická podpora a další
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • moderní kanceláře: Praha 1 (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4590445  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.