Reagujte bez životopisu

Finanční analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nové Město, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zaměřuje na bytovou a rodinnou výstavbu a monolity, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční analytik.

Pracovní náplň:

  • Vytváření a udržování finančních reportů a rozpočtů stavební společnosti a jejich sesterských společností:
  • Měsíční, čtvrtletní a roční analýzy hospodaření společnosti, porovnání skutečnosti na plán a analýza zjištěných rozdílů
  • Plánování a monitorování profitability stavebních zakázek
  • Přehledy pohledávek a závazků
  • Pravidelná aktualizace plánu cash flow společností
  • Spolupráce s účetním oddělením, ovlivňování struktury účetní osnovy v návaznosti na požadavky reportingu, podpora při shromažďování podkladů pro účetní závěrky
  • Spolupráce s oddělením výstavby při sestavování a aktualizaci rozpočtů zakázek a plánů cash flow
  • Monitorování nákladových a výnosových položek stavebních zakázek a manažerské společnosti, vyhodnocování efektivity
  • Příprava a předávání podkladů pro financující banky, komunikace s bankami, dohled nad plněním kovenantů
  • Spolupráce při nastavování pracovních procesů a při nastavení, implementaci a úpravách systémové aplikace pro řízení oběhu a archivaci účetních dokumentů a smluv
  • Ostatní ad hoc úkoly určené vedením společnosti

Očekávané odborné dovednosti a předpoklady:

  • VŠ/SŠ - vzdělání ekonomického zaměření
  • Znalost účetnictví a schopnost sestavovat a analyzovat finanční výkazy
  • Velmi dobré dovednosti v excelu
  • Předchozí zkušenost s finančním reportingem
  • Znalost pravidel konsolidace
  • Orientace v problematice daně z příjmu a DPH
  • Proaktivní přístup v řešení svěřených úkolů, zvídavost

Co nabízíme:

  • Zajímavé prostředí rychle rostoucí stavební společnosti
  • Možnost podílet se na vylepšování řídících procesů a vytváření vhodných nástrojů k měření a řízení výsledku hospodaření
  • Rozšíření znalostí a dovedností v oblasti reportingu a konsolidací s přesahem do jiných společností v rámci skupiny
  • Zajímavé finanční ohodnocení 60 – 100 000,- dle praxe
  • Délka pracovního poměru je na dobu určitou s možností následného prodloužení
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Roční prémie ve výši až 60% ročního platu
  • Mobilní telefon, notebook, tablet a firemní akce
  • Stravenky ve výši 150,- /den – zaměstnavatel hradí 55 %
  • MultiSport karta
  • Místo výkonu práce: Praha - Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.