Reagujte bez životopisu

Marketing/produkt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním regionálním poskytovatelem vysokorychlostního internetu, digitální televize, hlasových a datových služeb hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketing/produkt.

Pracovní náplň:

  • Péče o svěřené portfolio produktů
  • Monitorování a analýzy trhu
  • Spolupráce s marketingovým specialistou
  • Koordinace marketingových aktivit společnosti
  • Organizace zákaznických a firemních eventů
  • Péče o klientské databáze k marketingovým akcím
  • Tvorba šablon pro zákaznický e-mailing
  • Zavádění nových produktů a služeb, pravidelný audit stávajících produktů
  • Řízení projektů a produktových kampaní
  • Kontrola a aktualizace produktové prezentace na webu
  • Správa a zajištění prezentace na sociálních sítích
  • Technická podpora obchodního týmu
  • Příprava, tvorba a předkládání návrhů obchodního řešení ve spolupráci s dodavateli služeb
  • Spolupráce s managementem společnosti na tvorbě obchodní strategie
  • Prezentace a školení produktů, novinek a řešení
  • Účast na konferencích
  • Komunikace s tuzemskými dodavateli
  • Spoluodpovědnost za plnění obchodních cílů

Co požadujeme:

  • Znalost práce s MS Excel nebo Google Apps
  • Základní znalost projektového řízení, zkušenosti s vedením projektu výhodou
  • Analytické a systematické myšlení
  • Orientaci na pracovní výsledek
  • Pozitivní a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • Samostatnost
  • Komunikační a prezentační dovednosti, schopnost práce v týmu
  • Zkušenosti v produktovém nebo projektovém managementu, případně obchodu
  • Zkušenosti se sociálními sítěmi výhodou
  • Zkušenosti s grafickými programy výhodou
  • SŠ vzdělání, praxe v oblasti ICT výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci ve velmi příjemném a moderním pracovním prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební notebook
  • Služební telefon
  • Zaměstnanecké benefity dle interního benefitového systému (stravenky, sick days, 5 týdnů dovolené, multisport karta, příspěvky na penzijní pojištění)
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.