Reagujte bez životopisu

Přípravář stavebních zakázek BRNO

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost realizující kompletní dodávky novostaveb a rekonstrukcí z celého spektra pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípravář stavebních zakázek.

Náplň práce:

  • Teamová práce s vedením společnosti při hledání nových zakázek
  • Technické a cenové jednání s dodavateli
  • Obstarávání potřebných podkladů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxi alespoň 3 roky na oddělení přípravy nebo obchodním oddělení stavební firmy
  • Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek
  • Zkušenost s některým rozpočtářským SW (Buildpower, Infopower, apod.)
  • Mírně pokročilou znalost práce s MS Excel (mimo kontingenčních tabulek)
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní středně velké české společnosti s 18letou působností na trhu
  • Možnost rychlého kariérního postupu na vedoucího oddělení
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a telefon
  • Možnost využití firemního vozu pro pracovní cesty
  • Služební vůz i k soukromým účelům pro vedoucího
  • Stavby pouze v Brně a blízkém okolí
  • Stravenkový paušál
  • Roční odměny – dle výkonu
  • Moderní pracovní prostředí s mladým a přátelským kolektivem
  • Firemní akce
  • Lokalita: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4591634  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc