Reagujte bez životopisu

Marketing specialista/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Staré Město, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je předním poskytovatelem výzkumných databází, elektronických časopisů, e-knih, služeb typu discovery a předplatného, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Marketing specialisty.

Náplň práce:

  • Pomoc s efektivním oslovováním cílové skupiny a positioning produktů společnosti na základě pochopení potřeb knihovního trhu v rámci příslušného teritoria
  • Příprava a/nebo překlady marketingového obsahu včetně příspěvků na blogu, newsletterů, infografik, letáků, webových kopií, emailů a obchodních materiálů za účelem zvýšení poptávky a povědomí o produktových řadách společnosti
  • Plánování, koordinace a realizace marketingových programů ve spolupráci s jejich interními i externími účastníky
  • Spolupráce s Social Media týmem na vytváření efektivní strategie sociálních médií a zvýšení aktivit společnosti v rámci sociálních médií
  • Určování klíčových tržních faktorů ovlivňujících úspěšnost prodeje (ve spolupráci s obchodním týmem)
  • Průběžná komunikace s obchodním týmem pro Českou republiku a vzájemná koordinace aktivit
  • Vytváření zákaznických marketingových materiálů pro hlavní produktové řady (plakáty, uživatelské příručky, infografiky a vzorové HTML zprávy, které mohou zákazníci zasílat svým koncovým uživatelům)
  • Organizace účasti zástupců společnosti na konferencích, včetně workshopů, setkání se zákazníky a panelových diskuzí
  • Organizace a realizace webinářů ve spolupráci s interními i externími partnery
  • Zajišťování přednáškových časů na konferencích, panelových diskuzích a podobných obchodních eventech.
  • Údržba, aktualizace a průběžné zdokonalování českých webových stránek společnosti
  • Překlady marketingových materiálů
  • Analýza efektivnosti marketingových kampaní s cílem zlepšit budoucí marketingové postupy
  • Práce na dalších projektech v rámci příslušného teritoria dle potřeb a pokynů managementu marketingového oddělení

Požadujeme:

  • Bakalářský nebo magisterský titul, ideálně v oboru marketing, obchod, komunikace
  • Rodilý mluvčí ČJ
  • Aktivní znalost AJ – jedná se o oficiální jazyk společnosti
  • Zkušenost na podobné pozici
  • Dobrá znalost Microsoft office
  • Znalost grafických programů výhodou (InDesign, Illustrator atd.)
  • Proaktivní, pozitivní přístup
  • Kreativita
  • Dobré interpersonální a týmové schopnosti – týmový hráč
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Bydliště v Praze

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Stabilní a dlouhodobou práci v přátelském mezinárodním týmu
  • Rozsáhlé možnosti interních školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní notebook
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Praha - Staré Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.