Reagujte bez životopisu

IT Administrátor - Windows

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Strašnice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která již více jak 25 let vyvíjí sofistikované podnikové informační systémy, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Administrátor – Windows.

Náplň práce:

  • komplexní administrace, správa a rozvoj IT infrastruktury firmy
  • správa operačních systémů serverů, zejména platformy Microsoft
  • správa počítačové sítě, bezpečnostních prvků, FW, VPN
  • správa účtů a přístupových oprávnění uživatelů
  • podpora provozu firemní aplikace u uživatelů (ERP RIS, RIS.NET a BI TOP-RIS)

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost OS MS Windows a MS Windows Server (AD, DNS, IIS, TS)
  • velmi dobrou znalost virtualizace Hyper-V nebo VMware
  • velmi dobrou znalost WAN, LAN, VLAN, VPN, Routing, Firewall
  • komplexní znalost oblasti IT
  • aktivní prosazování bezpečnosti v počítačových sítích
  • znalost základů kybernetické bezpečnosti
  • schopnost samostatně a důsledně řešit nastalé provozní situace (případně i u zákazníků)
  • důslednost a smysl pro dokončení rozdělaných činností
  • komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost a samostatnost
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • pečlivost, samostatnost a spolehlivost

Výhodou:

  • znalost AJ (e-mailová, případně telefonická komunikace s uživateli, práce s technickou dokumentací)
  • základní znalost Unix/Linux prostředí
  • znalost vývojového prostředí MS Visual Studio, PowerBuilder
  • znalost jazyka SQL a přímá práce s daty
  • znalost, aplikace a udržování kybernetických SW (SIEM, IDS/IPS, IAM, DLP atp.)
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • práci ve vyváženém kolektivu ve stabilní a dobře zavedené společnosti
  • flexibilní pracovní dobu – na základě vlastní potřeby a potřeby řešených projektů
  • možnost práce na home-office (rozsah je na dohodě)
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouvu (HPP) - preferované, případně možnost na IČO
  • typ pracovního poměru: práci na plný úvazek, na dobu neurčitou
  • hodnocení/mzda: 60.000 – 70.000 Kč, nástup mírně nižší, předpoklad růstu
  • místo pracoviště: Praha 10 Strašnice (klidná lokalita), kombinované s HO
  • benefity: bonusy/prémie/13.plat, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.