Reagujte bez životopisu

Production Planner / Coordinator (Co-Packing)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Krupka
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou jednorázových holicích strojků a systémů pro evropské retailové řetězce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Production Planner/ Coordinator (Co-Packing).

Náplň práce:

  • Pravidelné týdenní plánovaní výroby a koordinace - tvorba výrobního plánu, správa požadavků na změny výrobního plánu, denní kontrola plnění plánu, interní komunikace nejnovějšího výrobního plánu, řízení změn
  • Koordinace nových projektů ve spolupráci s týmem výroby a marketingu
  • Správa plánovacích parametrů v informačních systémech (SAP, JDA)
  • Kontrola a schválení faktur dle objednávek spojených s výrobou (co-packingové aktivity)
  • Školení a informování zahrnutých stran o dohodnutých postupech co-packingových aktivit

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání (ekonomie)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • Velmi dobrou znalost MS Excell (SQL, VBA) a dalších programů MS Office (Power Point, Word)
  • Znalost MGX (JDA) výhodou
  • Znalost SAP
  • Komunikativní a otevřenou osobnost
  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Aktivní přístup k řešení problémů /orientaci na výsledek

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti, kde lidé jsou na prvním místě
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Podporu při vzdělávání a rozvoji
  • 5 týdnů dovolené
  • Půlroční bonusy
  • Zvýhodněné stravování za 15 Kč
  • Cafeterii na volnočasové aktivity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce na home office
  • Akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: Krupka u Ústí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.