Reagujte bez životopisu

Stavbyvedoucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která má pobočky a dceřiné společnosti v 19 různých zemích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pozemní stavby – Sokolov – Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
  • koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
  • řízení, organizace a kontrola práce prováděné subdodavatelskými firmami
  • odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO, ISO, ČSN, atd.

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání stavebního směru
  • alespoň 2 roky praxe na podobné pozici – VÝHODOU
  • autorizaci – VELKOU VÝHODOU
  • ochotu absolvovat proces pro získání autorizace
  • pečlivost, spolehlivost a komunikativnost
  • aktivní a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk. B
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • práci na HPP v zázemí prosperující nadnárodní společnosti, která se na českém trhu pohybuje již 30 let
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • roční prémie v závislosti na výsledcích
  • firemní vůz, notebook a telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • nadstandardní příspěvek při pracovních jubileích zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené
  • profesionální a osobní přístup
  • pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • celoživotní vzdělávání – spolupráce s vysokými školami v systému dlouhodobých kurzů pro zvýšení odbornosti zaměstnanců
  • příprava na autorizační zkoušky ČKAIT – úhrada ročních příspěvků ČKAIT
  • vysílání zaměstnanců na odborná profesní školení, kurzy soft skills dovedností, jazykové kurzy i školení pro práci s výpočetní technikou
  • výhody při nákupu u obchodních partnerů: zvýhodněné podmínky na pořízení a servis osobního automobilu, zvýhodněné podmínky užívání služeb mobilního operátora pro soukromé účely
  • firemní sportovní aktivity a společenská setkání pro zaměstnance
  • nástup: možnost ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Plzeňsko

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na vzdělání
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.