Reagujte bez životopisu

Produktový specialista – non-IT infrastruktura

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Krč, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s 25letou tradicí a zkušenostmi na českém a slovenském trhu, která dodává produkty a řešení pro výstavbu telekomunikační infrastruktury, datových sítí a datových center, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Produktový specialista – non-IT infrastruktura datových center, telco a průmyslu.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří se chtějí v daném oboru nadále vzdělávat a pracovat na sobě.

Vaše náplň práce:

  • Technická podpora obchodního týmu
  • Příprava, tvorba a předkládání nabídek technického řešení ve spolupráci s výrobci a dodavateli
  • Spolupráce s technickými a produktovými specialisty, projekčními kancelářemi
  • Denní kontakt při návrhu řešení s technickým oddělením zákazníků a projektanty
  • Prezentace produktů, novinek a řešení
  • Účast na výstavách a konferencích v ČR i v zahraničí
  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Spoluodpovědnost za plnění obchodních cílů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Technické myšlení
  • Technická znalost v oblasti non-IT technologií se zaměřením na elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace s výrobci)
  • Orientace na pracovní výsledek
  • Pozitivní a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • Samostatnost a ochota cestovat
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota občasného cestování v rámci Čech a Slovenska

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání v prostředí nejnovějších telekomunikačních technologií
  • Jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti s více než 25letou historii na trhu v ČR
  • Fixní plat 35 – 55 000 Kč (dle Vašich zkušeností), roční odměny za plnění prodejních cílů
  • 13. plat
  • Práce na plný úvazek s možností mzdového růstu
  • Možnost seberealizace
  • Vzdělávání podporované společností (školení v tuzemsku i v zahraničí, kurzy angličtiny)
  • Mobilní telefon, notebook
  • Po zapracování možnost služebního vozu
  • Firemní kafeterie, občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenkový paušál
  • Kanceláře: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4597598  Datum zveřejnění: 8.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc