Reagujte bez životopisu

Agronom - technik rostlinné výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Louny
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, moderní rodinnou farmu vybavenou novou technikou provozující pouze rostlinnou výrobu na cca 3 tis. hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Agronom - technik rostlinné výroby.

Pracovní náplň:

  • organizace polních prací
  • řízení týmu 10 traktoristů
  • kontrola porostů řepky a pšenice
  • spolupráce s majiteli na rozhodovacích a plánovacích procesech v rámci péče o porosty řepky a pšenice
  • pozice je vhodná pro člověka s praxí, např. pro člověka, který hledá pozitivní změnu oproti dosavadní práci v jiném zemědělském podniku, družstvu či holdingu

Požadavky:

  • zájem o práci v zemědělství
  • zkušenost v oboru na obdobné pozici
  • řídící a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práce na HPP, plný úvazek
  • postupné zaučení od dosavadního agronoma, který odchází do důchodu, je to velmi milý a vstřícný člověk
  • služební byt ihned, nebo do budoucna je k dispozici dům
  • služební automobil, telefon a PC
  • možnost školení a vzdělávání
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • závodní stravování
  • možnost delšího neplaceného volna v mimosezónních obdobích
  • vlastní organizace náplně práce
  • možnost nástupu ihned
  • lokalita farmy: moderní areál s veškerým komfortem v Podbořanech

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost delšího neplaceného volna
Závodní stravování
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Dovolená 5 týdnů
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.