Reagujte bez životopisu

Programátor informačních systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, automatizační a inženýrskou společnost, působící zejména v potravinářském průmyslu, hledáme programátora informačních systémů.

Uplatnění také pro absolventy SŠ/VŠ zejména v oborech výpočetní technika, elektrotechnika, automatizace, softwarové inženýrství, kybernetika a příbuzné obory, vhodné i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce:

  • Analýza, tvorba a správa MES systémů v potravinářství (pivovary, cukrovary, mlékárny atd.) a automotive
  • Sběr a reportování dat z procesu výroby pomocí tabulek, grafů či konfigurovatelných reportů
  • Analýza požadavků zákazníka (UML, BPMN)
  • Návrh a programování aplikací client-server (C#, NET, MSSQL Server, Xamarin.Forms, DevExpress)
  • Komunikace se zákazníkem
  • Implementace systémů u zákazníka
  • Servisní činnost

Požadujeme:

  • Znalost programování v jazyce C#
  • Znalost MSSQL a jazyka T-SQL
  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Znalost technické angličtiny
  • Analytické myšlení
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost práce samostatně i v týmu
  • ŘP sk. B

Výhodou:

  • C++
  • DevExpress
  • Enterprise Architect

Nabízíme:

  • Perspektivní a samostatnou práci ve stabilní české firmě
  • Jistotu profesního a osobního růstu
  • Práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
  • Ohodnocení dle kvality odvedené práce
  • Pravidelná odborná školení
  • Firemní bonusy:

- Příspěvky na stravování, penzijní pojištění/volnočasové aktivity, telefon
- Dovolená 5 týdnů
- Věrnostní odměny
- Pružná pracovní doba
- Jazykové kurzy přímo ve firmě
- Nápojový servis
- Firemní akce
- Krytý parking i pro soukromá vozidla, kolárna

  • Pracovní prostředí – kancelář, možný i flexibilní „home office“
  • Možnost nástupu – ihned
  • Místo výkonu práce – Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.