Reagujte bez životopisu

Provozní elektrikář - České Budějovice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, stabilní strojírenskou společnost, která je součástí německého holdingu a zabývá se kovovýrobou na zakázku, výrobou krbových kamen, dále výrobou a montáží dílů do karavanů věhlasných značek, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Provozní elektrikář pro závod v Českých Budějovicích.

Náplň práce:

  • elektroúdržba výrobního zařízení
  • pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení
  • elektroinstalace ve výrobním provozu
  • práce s el. schématy a dokumentací
  • další operativní záležitosti

Očekáváme:

  • ochotu učit se nové věci a chuť do práce
  • vzdělání v oboru elektro nebo strojírenství, Výuční list
  • způsobilost dle vyhlášky č. 50/§ 6 a vyšší
  • praxi na obdobné pozici se zaměřením na elektro údržbu, opravu výrobních strojů a zařízení - velkou výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • dobré diagnostické schopnosti a manuální zručnost

Nabízíme:

  • STABILITU - stabilní zaměstnání, pohodové kolegy a příjemné prostředí
  • zázemí nadnárodní, přesto rodinné firmy s 65letou tradicí
  • dobré, stabilní a rostoucí mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, při narození dítěte
  • příplatek za případnou noční směnu a pracovní pohotovost
  • pololetní (13. plat) a mimořádné odměny (životní jubileum, doporučení nového zaměstnance či příchod za mimořádnou směnu)
  • firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • sportovní, kulturní a wellness firemní akce i pro rodinné účastníky
  • další benefity zaměřené na oblast podpory zdraví (např. Dny zdraví, balíčky na podporu imunity, apod.)
  • po zkušební době postupné navyšování mzdy dle produktivity a kvality odvedené práce
  • nástup je možný ihned či dle domluvy
  • místo výkonu práce: České Budějovice (nachází se ve výrobním závodě v nově zrekonstruovaných prostorech)
  • k dispozici máme firemní parkoviště, případně autobusová zastávka je nedaleko)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
13. plat
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.