Reagujte bez životopisu

Obchodní operátor po telefonu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Královo Pole, Brno, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, poskytovatele moderní internetové TV, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní operátor po telefonu.

Náplň práce:

  • Proaktivní oslovování potenciálních zákazníků a prodej našich produktů a služeb
  • Poskytování informací o výhodách našich nabídek a zodpovídání otázek klientů
  • Vytváření důvěry a dlouhodobých vztahů se zákazníky prostřednictvím komunikace
  • Následování standardního prodejního procesu a návrhy na jeho vylepšení
  • Dosahování stanovených cílů prodeje
  • Aktualizace a správa databáze klientů a informací o prodejích

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici min. 1/2 - 1 rok
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a obchodní drive
  • Orientace na zákazníka a pracovní výsledek
  • Aktivní přístup a schopnost řešit nastalé situace
  • Technické myšlení a zájem o technologie
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek v rostoucí společnosti
  • Přátelský a milý kolektiv
  • Odpovídající ohodnocení a bonusy
  • Možnost využití Home-office
  • Telefon a notebook i pro soukromé využití
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sickdays
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti
  • FlexiPassy nebo Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění po roce působení ve firmě
  • Lekce angličtiny
  • Firemní produkty IPTV na doma
  • Teambuildingy
  • Lokalita:Brno - Královo Pole

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.