Reagujte bez životopisu

Elektromontér - sauny a infrasauny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Uhříněves, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která navrhuje a staví sauny a infrasauny na míru pro rodiny i welness centra, hledáme šikovného kolegu na pozici Elektromontéra.

Náplň práce:

  • instalace a zapojování saun a infrasaun přímo u klientů po celé ČR
  • přijímání zakázek a zadávání výrobek od vedoucího
  • samostatná práce s dřevem

Požadujeme:

  • výuční list v oboru elektro a platnou vyhlášku
  • minimální praxe a zkušenosti vítány
  • technické myšlení, zodpovědnost
  • smysl pro detail a pečlivost
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost a samostatnost
  • řidičský průkaz „B“ (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost
  • chuť do práce
  • flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme:

  • nástupní plat 40 000 Kč
  • po zkušební lhůtě a zapracování až 55 000 Kč
  • bonusy / prémie
  • práce na plný úvazek (HPP) na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní spoření
  • po zapracování možnost služebního vozidla
  • služební telefon
  • sleva na firemní produkty
  • stabilní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • atraktivní stálý příjem odpovídající vašemu výkonu
  • příležitost učit se a dlouhodobě vzdělávat ve svém oboru
  • možnost seberealizace
  • 4 dny zdravotního volna / rok (sick days)
  • parkování v areálu společnosti
  • sehraný tým a přátelské vztahy ve firmě
  • moderní dílnu s kvalitními stroji a vybavením
  • kafeterie (káva z presovače)
  • slušné a férové jednání
  • místo výkonu práce: Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.