Reagujte bez životopisu

Servisní technik – zdravotní technika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou rodinnou společnost, která nabízí produkty pro zdravotnictví a sociální služby již přes 30 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – zdravotní technika.

Hledáme zodpovědného člověka, který bude zajišťovat pravidelné kontroly a servis zdravotnické techniky u zákazníků. Výsledkem vaší práce budou řádně a včas vyřízené servisní požadavky zákazníků.

Náplň práce:

  • vykonávání pravidelných kontrol, servisu a údržby přístrojů v nemocnicích a v sociálních službách
  • provádění montáží, instalací přístrojů a zaškolení personálu
  • spolupráce se servisním oddělením v centrále
  • komunikace s výrobci při řešení složitějších závad
  • popis nových servisních a instalačních postupů

Požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání - osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice vyhl. 50 §6
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou je praxe v servisu zdravotní techniky)
  • komunikativní angličtina – čtení technické dokumentace, částečně i hovorově
  • řidičské oprávnění skup. B – aktivní řidič
  • znalost práce na PC – MS Office, Google Apps
  • orientace na zákazníka, otevřený přístup, komunikativnost
  • ochota pracovat samostatně i v týmu, reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • spolupráci na HPP – doba určitá 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • notebook, mobilní telefon
  • certifikovaná školení na servis přístrojů
  • smysluplné práce, která bude náročná, ale zároveň Vás bude bavit
  • 25 dní dovolené
  • Sídlo společnosti: Olomouc

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
Notebook

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.