Reagujte bez životopisu

Referent/referentka odboru výstavby a územního plánování (JUNIOR/SENIOR)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Strakonice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, obec s úřadem územního plánování, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Referent/referentka odboru výstavby a územního plánování (JUNIOR/SENIOR).

HLEDÁME MÉNĚ ZKUŠENÉHO KANDIDÁTA (možno i absolvent VŠ) S PŘEDPOKLADY, JEHOŽ RÁDI ZAŠKOLÍME NEBO NAOPAK ZKUŠENÉHO KOLEGU, KTERÉHO RÁDI OCENÍME.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Pořizování nástrojů územního plánování
  • Činnosti související zejména s výkonem činností v přenesené působnosti úřadu územního plánování
  • Zajišťování činností souvisejících s pořizováním, projednáváním, schvalováním územně plánovacích podkladů a územně plánovací dokumentace
  • Zajištění vyhodnocení vlivů na udržitelný rozvoj území

POŽADUJEME:

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Základní znalost problematiky územního plánování, včetně územně plánovacích podkladů a územně plánovací dokumentace (zákon č. 183/2006 Sb., zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů
  • Znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti a schopnost jednat s lidmi
  • Schopnost samostatné práce a orientace v pracovní problematice
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

VÝHODOU, nikoliv však podmínkou:

  • Výhodou vzdělání a praxe pro výkon územně plánovací činnosti autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru, nebo VŠ vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování
  • Uvítáme úplné splnění kvalifikačních požadavků pro územně plánovací činnost dle § 24 zákona č. 183/2006 Sb., zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů (tj. osvědčení zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního plánování a příslušné vzdělání a praxe v oboru)
  • Znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů

NABÍZÍME:

  • Stabilní a velice dobré finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na zdravotní péči
  • Indispoziční volno – sick days (5 dnů ročně)
  • Další příspěvky ze sociálního fondu (kultura)
  • Průběžné vzdělávání
  • Nástup ihned či dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Vodňany

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.