Reagujte bez životopisu

Obsluha CNC/laser – jednosměnný provoz

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyrábí vysoce kvalitní koupelnové doplňky a výrobky, hledáme nového kolegu na pozici do výroby na pozici Obsluha CNC/laser.

Vaše náplň práce:

  • Příprava stroje a materiálů pro provedení zadané práce
  • Soustružení, vrtání, broušení a další práce spojené se zámečnictvím
  • Práce dle technologických postupů
  • Práce na jednosměnný provoz 6:30 – 15:00h

Očekáváme:

  • Vyučení/SŠ vzdělání (technického/strojírenského směru)
  • Zkušenosti s prací na laseru velkou výhodou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zodpovědnost, samostatný přístup k práci
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí české společnosti s přátelským kolektivem kolegů
  • Možnost práce pro společnost, která dodává kvalitní a krásné produkty do celého světa
  • Podpora při zapracování od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Práce na HPP
  • Proplácené přesčasy
  • Stravenky, zajištěné stravování
  • Nástupní plat 35 000 Kč
  • Roční odměny na základě hospodaření firmy
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • Firemní a sportovní akce
  • Dary při osobních a pracovních výročí
  • Příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti
  • Výroba: Žatčany (bezproblémové a zdarma parkování v areálu společnosti)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.