Reagujte bez životopisu

Obsluha výrobní linky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jažlovice, Praha - východ - Říčany
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní a renomovanou společnost, zabývající se zpracováním a úpravami nerezových plechů, hledá pracovníky na pozici Obsluha výrobní linky.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní linky

Vyžadujeme:

  • Pracovitost, preciznost, spolehlivost
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Ochota pracovat přesčas, dle aktuální potřeby provozu
  • Praxe s vysokozdvižným vozíkem výhodou (řidičský průkaz není potřeba)

Nabízíme:

  • Nástupní plat: 30 000 Kč – po třech měsících 33 000 Kč
  • 2x do roka prémie – až do výše jednoho platu dle výkonu a výsledků firmy (po šesti měsících ve firmě) + měsíční osobní výkonnostní ohodnocení, až do výše 1 500 Kč
  • Příspěvek na obědy
  • Po dvou letech práce ve firmě – týden dovolené navíc
  • Možnost pracovat přesčas za zvýšenou hodinovou sazbu, dle potřeb provozu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.