Reagujte bez životopisu

Farmaceutická asistentka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bohnice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem farmak, prostředků osobní hygieny, kosmetiky, péče o tělo a zdravé výživy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Farmaceutická asistentka.

Náplň práce:

  • Objednávání léčiv, zdravotnických prostředků (ZP) a ostatního zboží
  • Zabezpečení řádné přejímky léčiv, ZP a ostatního zboží
  • Zabezpečení správného uchovávání a monitoring podmínek uchovávání, doplňování léčiv, ZP a ostatního zboží
  • Výdej léčivých přípravků, jejichž výdej není vázán na lékařský předpis, s výjimkou léčivých Přípravků vydávaných bez lékařského předpisu s omezením
  • Podávání informací o správném užívání a uchovávání léčivých přípravků při jejich výdeji
  • Výdej zdravotnických prostředků včetně výdeje na poukaz a odborného poradenství k ZP
  • Výdej na žádanky, kromě výdejů léčivých přípravků na žádanky s modrým pruhem
  • Individuální příprava léčivých přípravků v rozsahu odborné způsobilosti na základě lékařského předpisu ve spolupráci s farmaceutem

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání farmaceutického asistenta (vyšší odborné vzdělání získané absolvováním nejméně tříletého studia v oboru diplomovaný farmaceutický asistent na vyšší odborné škole zdravotnické)
  • Týmového hráče, který je komunikativní a schopný poskytnout odborné poradenství
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Práci v neřetězcové lékárně
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, individuální rozvržení pracovní doby
  • Nástupní mzda 38 000 Kč měsíčně + 5 000 - 10 000 Kč měsíční bonusy
  • Edenred karta s příspěvkem na dovolenou či relaxaci
  • Příspěvek na pracovní oděv a obuv
  • Místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Individuální rozvržení pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Pracovní oblečení
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.