Reagujte bez životopisu

Servisní technik pro region jižní a střední Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční společnost působící na trhu v oblasti ohřevu vody a obnovitelných zdrojů energie, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Servisní technik pro region jižní a střední Čechy.

Náplň práce:

  • Provádění pravidelných oprav a údržby tepelných čerpadel a jejich příslušenství v rámci svěřeného regionu
  • Diagnostika závad a hledání jejich řešení
  • Komunikace se zákazníky, potvrzování sjednaných termínů, informování o ceně opravy
  • Aktivní komunikace s centrálním disponentským týmem servisu
  • Dohled na správné vyplňování dokumentace a spolupodílení se na přípravě podkladů pro fakturaci
  • Úzká spolupráce s ostatními interními týmy např. technickým, obchodním týmem
  • Práce s interními systémy (např. KISS, Toolbox, MS Office apod.)
  • Pravidelná účast na poradách servisního oddělení

Požadujeme:

  • Min. SOU/SŠ v oblasti elektro
  • Zkušenosti v oborech chladírenství, obnovitelné zdroje, tepelná čerpadla nebo příbuzný obor výhodou
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice (dříve oprávnění dle Vyhlášky 50/1978 Sb.)
  • ŘP Sk. B
  • Angličtina min. na základní úrovni
  • Samostatnost a schopnost organizace a prioritizace práce
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup a dotahování věcí do konce
  • Selský rozum, základní schopnost orientovat se v číslech
  • Schopnost učit se novým věcem a chápat jejich technickou podstatu

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí a silným postavením na trhu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky v hodnotě 180 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč po prvním roce zaměstnání
  • Možnost individuální výuky angličtiny
  • Slevu na firemní výrobky
  • Doplatek mzdy v případě pracovní neschopnosti
  • Kvartální a roční bonusy
  • Mimořádné odměny k narozeninám, při svatbě či narození potomka
  • Nástup možný ihned
  • Region působiště jižní a střední Čechy
  • Zázemí společnosti Praha, kam se jezdí 2 – 3x za měsíc pro náhradní díly

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.