Reagujte bez životopisu

Elektromechanik - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, vyspělou českou firmu působící v oblasti vývoje a výroby zkušebních systémů pro detekci vad materiálu na dílech pro letecký, automobilový, železniční a ropný průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik.

Náplň práce:

  • Elektro montáž silno a slaboproudé výstroje námi vyráběných zkušebních strojů a výrobků (systémy do 1000V)
  • Oživování strojů
  • Zkoušení, ladění, pokusy a kalibrování strojů
  • Podílení se na vývoji nových zařízení
  • Možné služební cesty na instalace zařízení po ČR a v zahraničí – dle dohody
  • V budoucnu (dle délky předchozí praxe) možnost organizace práce elektro dílny a vedení menšího počtu kolegů (cca 1-3 elektromechanici) a s tím související činnosti:
  • Vedení příručního elektro skladu
  • Podílení se na tvorbě plánu výroby a zodpovídání za jeho dodržování
  • Koordinace práce s mistrem mechanické dílny
  • Zodpovědnost za dodržování výrobní dokumentace a vyplňování předepsaných dokumentů

Požadujeme:

  • Min. vyučen v oboru elektro
  • Platné oprávnění dle vyhl. 50/1978 nebo NV 194/2022 Sb.
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci a schématech
  • Zkušenost s elektroinstalacemi ve strojírenství
  • Přehled v oblasti silno a slaboproudé technologie
  • Schopnost umět dobře komunikovat
  • Schopnost řídit lidi – výhodou
  • Zkušenosti s řídicími systémy PLC Siemens – výhodou
  • Zájem se v této oblasti dál rozvíjet
  • Znalost angličtiny – výhodou
  • Samostatnost
  • Vhodné i pro absolventy s praxí při studiu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP u české, středně veliké, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost vybrat si náhradní volno v rámci kalendářního roku
  • 5 týdnů dovolené
  • Časem možnost služebních cest (ČR i zahraničí – EU, Asie, …)
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Hrazený telefon s 5 GB dat; možnost přidat jedno další soukromé číslo pod výhodný firemní tarif (nehrazeno)
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Odborná školení dle potřeb
  • Pestrou smysluplnou práci – výroba společensky důležitých produktů zajišťujících např. bezpečnost letecké dopravy apod.
  • Spolupráci na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD), možnost parkování
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Nadstandardně přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy a lidský přístup vedení
  • Nástup: možný ihned nebo dle domluvy
  • Lokalita pracoviště: Praha – Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4772169  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc