Reagujte bez životopisu

Pracovník/pracovnice oddělení dopravních přestupků

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha hlavní nádraží, Wilsonova, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník/pracovnice oddělení dopravních přestupků.

Náplň práce:

  • projednávání přestupků dle zákona o silničním provozu, typicky příkazem na místě, příkazem nebo rozhodnutím
  • zpracovávání usnesení o odložení věci, předání věci, příp. usnesení o zastavení řízení
  • vedení řízení o zadržení řidičského průkazu
  • nařizování ústního jednání ve věci (předvolávání účastníků řízení a svědků) a zapisování jeho průběhu, provádění dokazování, předávání vykonatelných rozhodnutí k vymáhání
  • předkládání odvolání v přestupkových věcech spolu se spisovým materiálem a stanoviskem v zákonné lhůtě příslušnému odvolacímu orgánu

Požadujeme:

  • fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
  • občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
  • způsobilost k právním úkonům
  • trestní bezúhonnost
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • dobré vyjadřovací schopnosti ve slovním i písemném projevu
  • dobrou znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet)
  • odolnost vůči stresu,
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
  • zkušenost v oblasti vedení správního řízení vítána
  • znalost zákona 500/2004 Sb., zákona č. 250/2016 Sb. a zákona č. 361/2000 Sb. vítána
  • znalost některého z úředních jazyků Evropské unie výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na městskou hromadnou dopravu
  • platové zařazení v platové třídě 10
  • po zkušební době osobní příspěvek, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou
  • pracovní místo je vhodné také pro absolventy
  • předpokládaný vznik pracovního poměru dohodou
  • pracoviště: centrum Prahy (Vinohrady) s výbornou dostupností

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.