Obchodník (HOREKA)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 30 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v potravinárskom priemysle, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodný zástupca – HOREKA.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• priama zodpovednosť za získavanie nových zákazníkov na území celej Slovenskej republiky a to najmä z oblasti HOREKA a tiež s existujúcimi zákazníkmi
• priama zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti nového obchodu
• starostlivosť o pridelených zákazníkov
• profesionalita v kontakte so zákazníkmi, kolegami a obchodnými partnermi
• iniciatívne podnety k zlepšeniu obchodnej činnosti firmzbieranie informácií a informovanie kolegov o obchodnej činnosti konkurencie
• pravidelné informovanie nadriadených o svojej činnosti podľa požiadaviek
• evidencia svojej činnosti u zákazníkov v elektronickej forme

Požadujeme:
• prax na obdobnej pozícii, v oblasti HOREKA (výhoda)
• pokročilá znalosť balíčka MS Office (väčšina Excell)
• veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• pozitívny prístup a obchodný drive
• aktivita, zodpovednosť, samostatnosť
• vodičský preukaz sk. B

Ponúkame:
• zaujímavú prácu v atraktívnom obchodnom prostredí s veľkým potenciálom
• veľmi dobré finančné ohodnotenie závislé od predajných výsledkov
• spolupráca na základe živnostenského oprávnenia s pevnou mzdou a motivačnými bonusmi
• služobný telefón, tablet
• miesto výkonu práce: Nitra / Košice

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor! Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient, ktorý pôsobí v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4773400  Datum zveřejnění: 29.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac