Reagujte bez životopisu

Business Development Manager – interiérové vybavení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žižkov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům nabízí interiérového vybavení té nejvyšší kvality na trhu a která díky své specializaci na akustiku, ergonomi a udržitelný rozvoj vybavuje pracoviště jak pro nadnárodní, tak české společnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manager – interiérové vybavení.

Náplň práce:

  • Kontaktování a schůzky s potenciálními klienty
  • Příprava nabídek, prezentací
  • Podpora veškerých obchodních aktivit společnosti
  • Spolupráce s obchodním i realizačním týmem
  • Kontrola nákladů a časů realizace
  • Zodpovědnost za celý projekt a realizaci zakázky a za celý tým, který se zakázce věnuje
  • Samostatné řešení menších zakázek
  • Zodpovědnost za stav showroomu ve spolupráci s celým týmem
  • Udržování aktuálnosti vzorků, katalogů a jiných marketingových materiálů od dodavatelů
  • Zodpovědnost za aktuálnost všech ceníků a jasných obchodních podmínek u dodavatelů
  • Pomoc s provozními úkoly společnosti dle situace

Požadujeme:

  • 2-5 let praxe v obdobné obchodní funkci výhodou, ne podmínkou
  • Plynulá znalost českého a anglického jazyka v ústním i písemném projevu
  • Orientace na akviziční činnost, podporu prodeje a služeb
  • Orientace na vysokou kvalitu, ochota tvrdě pracovat na dosažení cílů
  • Přirozený postoj k řešení problémů
  • Schopnost spolupráce, ochota pomáhat a podporovat ostatní
  • Mezinárodní orientace s otevřeným přístupem a ochotou se učit
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost
  • Skutečná pozornost a cit pro detail

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v mezinárodním prostředí
  • Aktivní využití AJ slovem i písmem
  • Prodej nejvýznamnějších a největších světových značek
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • IPhone, McBook a auto k dispozici i pro soukromé účely
  • Plat 40 000 - 50 000 měsíčně + bonusy závislé na dosažení cílů bez jakýchkoliv limitů
  • Lokalita: Praha 3

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.