Reagujte bez životopisu

Housekeeping supervisor/ka - 20.000 Kč odměna

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Semily
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, zaběhlou a rozsáhlou síť hotelů po celé České republice, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Housekeeping supervisor/ka, nyní do hotelu v Harrachově.

Náplň práce:

  • Zodpovídá za čistotu pokojů, jejich včasné úklidy a také za čistotu public prostorů
  • Provádí úklid pokojů dle našich stanovených standardů
  • Kontroluje kvalitu odvedené práce našich pokojských
  • Přiděluje čistící prostředky a zodpovídá za jejich evidenci

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxe přímo na této pozici je velikou výhodou. Pokud máte zkušenosti s pozicí pokojské a máte pocit, že byste tuto práci odváděli dobře a zodpovědně
  • Domluvit se ukrajinsky je přínosem, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • Balíček benefitů po zkušební době (pobyty na všech hotelech pouze za 270 Kč/os./noc, cafeteria systém, skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1.300 - 1.500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení dle praxe a dovedností - upřesníte si na případném pohovoru
  • Lokalita výkonu práce: Harrachov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Příspěvek na dovolenou
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4775716  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc