Reagujte bez životopisu

CEO pro lídra v IT vzdělávání

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Krč, Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, specializující se na poskytování rekvalifikačních kurzů v oblasti IT, hledáme vhodného kandidáta na pozici CEO pro lídra v IT vzdělávání.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plnění vytyčených plánů společnosti
  • Vyhodnocení finančních a dalších analýz a zpráv o činnosti organizace
  • Rozhodování o obchodní a marketingové politice, kontrola nákladů a výnosů každého projektu
  • Analýza a monitoring trhu a nových obchodních příležitostí
  • Analýza veškerých ztrát a problémů, tvorba strategie, jak se jim příště vyhnout
  • Komunikace a budování vztahů s obchodními partnery, sponzory či potenciálními zákazníky
  • Vedení a motivace podřízených, koordinace a organizace spolupráce jednotlivých oddělení společnosti, vytváření vhodných podmínek pro plnění cílů
  • Organizace práce a kontrola výsledků práce vrcholového managementu
  • Pravidelné vedení strategických a taktických porad a rozvoj firemní kultury
  • Neustálé zlepšování procesů v organizaci
  • Tvář firmy – mediální reprezentace

Požadujeme:

  • Ekonomické a právní znalosti, obchodní (business) uvažování
  • Zkušenost s vedením projektů od A do Z – výhodou
  • Zkušenost s řízením týmu 20+ a projektů 40 mil+
  • Komunikativní znalost AJ, další jazyky výhodou
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost motivovat ostatní a sám sebe
  • Schopnost prosazovat a realizovat záměry
  • Samostatné rozhodování a vyjednávací schopnosti
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu
  • Inovativní myšlení/krizové myšlení
  • Reprezentativní vystupování
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Zkušenost s používáním informačních systémů, znalost Google workspace výhodou

Nabízíme:

  • Možnost vést technologickou společnost, která je na přední linii svého odvětví
  • Hrát klíčovou roli v dalším úspěchu projektu, který denně pomáhá měnit životy široké veřejnosti
  • Velká možnost seberealizace v rámci vlastních nápadů a iniciativy
  • Mzdové ohodnocení odpovídající důležitosti pozice
  • Finanční bonusy odvozené od dosažených obchodních výsledků
  • Přátelský kolektiv mladých zapálených lidí
  • Kombinaci práce remote i využívání zázemí kanceláří na Praze 4 – Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4775819  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc