Reagujte bez životopisu

Programový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Pisárky, Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, interaktivní vzdělávací instituci, v níž návštěvníci mohou realizovat, vidět a zažít experimenty s rozličnými přírodními jevy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programový manažer.

Náplň práce:

  • plánování a konceptualizace programové nabídky s výhledem na 1 rok
  • spolupráce s metodikem na celoročním plánu programů pro různé cílové skupiny
  • spolupráce s marketingovým oddělením na propagaci produktů
  • revize anotací pro brožury a web
  • příprava a správa rozpočtů pro projekty a externí spolupráce
  • účast na pilotních projektech a poskytování zpětné vazby
  • spolupráce s jinými institucemi a koordinace projektů
  • účast a hodnocení akcí, procesů a směřování programů
  • administrativa, personalistika, řešení konfliktních situací
  • vzdělávání a rozvoj zaměstnanců a programů, včetně spolupráce na projektech Erasmus
  • péče o zaměstnance, zlepšování pracovních podmínek

Požadujeme:

  • min. VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici (řízení projektů nebo v příbuzných sektorech)
  • orientaci v moderních vzdělávacích metodách
  • silné vedoucí schopnosti – zkušenost s vedením týmů a rozsáhlých projektů, motivace týmů, podpora týmové spolupráce
  • strategické myšlení a plánování, organizační schopnosti
  • schopnost pracovat s rozpočty a dodržovat plánované termíny
  • velmi dobré komunikační a analytické schopnosti
  • adaptabilitu a flexibilitu - schopnost přizpůsobit se změnám a řešit neočekávané výzvy
  • znalost NJ nebo dalšího jazyka - výhodou

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • mzdové ohodnocení v 11. platová třídě dle NV č. 341/2017 Sb. - ve výši 28 070 Kč –37 170 Kč měsíčně podle uznatelné praxe + příplatek za vedení, osobní příplatek po tříměsíční zkušební době
  • příležitost k rozvoji manažerských dovedností, atraktivní práci s možností seberealizace
  • různorodou a dynamickou práci
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, vzdělávání)
  • místo pracoviště: Brno - Pisárky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.