Reagujte bez životopisu

Pracovník pro výzkum a vývoj RTG technologií

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dolní Břežany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která vyniká v oblasti obecné rentgenové difrakce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník pro výzkum a vývoj RTG technologií

Co Vás čeká:

  • Účast na výzkumných projektech v oblasti vývoje rentgenových zobrazovacích kamer
  • Výzkum jiných rentgenových technologií v utajeném režimu
  • Služební cesty do japonské pobočky
  • Možnost zapojení do všech R&D projektů
  • Experimentální ověřování kvality vyvíjeních kamer
  • Možnost zapojení do technologicky – výrobních procesů
  • Možnost vést tým

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na optiku / jemnou mechaniku / fyziku
  • Praktické znalosti v elektronice vítány
  • Znalost práce na PC
  • Ochotu učit se novým věcem a neustále se rozvíjet
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Dobrá znalost AJ
  • Praxe vítána, ale pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • Solidního zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců
  • Zajímavou pracovní náplň
  • Placené volno v případě rodinných událostí, lékařských vyšetření atd.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Forma spolupráce HPP
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Notebook, telefon
  • Místo výkonu práce: Praha – Dolní Břežany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.